Nikt nie czyta tych Twoich eseji
W lidze własnie najbardziej z takim typem pomocnika kojarzy mi sie Kante. On nie zbiera statystyk asyst czy bramek ale jesli chodzi o tworzenie przewagi gdzies po skrzydłach, gdy sytuacja tego wymaga to jest bezbłędny. Do tego umie podciągnąc z piłka kilknascie metrow do przodu.
Wracajac do Fabregasa. Onw Chelsea najlepiej gra w sytuacji gdy ma za plecami Kante własnie i Bakayoko. W United Pogba najlepiej gra gdy ma za plecami Matica i Herrer. Wiec jak razem wystawic Pogbe i Fabregasa?
I to z Mourinho na ławce? Jeszcze jakby waszym trenerem był Klopp to bym sie nie dziwił, ze Kamil chce Fabregasa ale przy Mourinho wymagac albo od Hiszpana albo od Pogby zapieprzania w obronie to pozbawianie sie tak z 60% wartosci gracza.



