Tabele i terminarz "BPU"

Awatar użytkownika
matt_
Moderator
Moderator
Posty: 4107
Rejestracja: 04 sie 2016, 13:56
Reputacja: 1121

Tabele i terminarz "BPU"

Post autor: matt_ » 09 paź 2018, 18:44

XXI EDYCJA BUKMACHERSKIEGO PUCHARU USERÓW

ZASADY
Spoiler:
HMK, pozwoliłem sobie dostosować napisany przez Ciebie regulamin do obecnych warunków :)


TERMINARZ
1. kolejka - 19-22 października
2. kolejka - 26-29 października
3. kolejka - 2-5 listopada
4. kolejka - 9-12 listopada
5. kolejka - 23-26 listopada
6. kolejka - 30 listopada - 3 grudnia

1/4 finału, pierwsze mecze - 7-10 grudnia
1/4 finału, rewanże - 14-17 grudnia
1/2 finału, pierwsze mecze - 28-31 grudnia
1/2 finału, rewanże - 4-7 stycznia
Pierwszy mecz o 3. miejsce oraz finał - 11-14 stycznia
Rewanżowy mecz o 3. miejsce oraz finał - 18-21 stycznia


TABELE
GRUPA A

1. Hyypia - 6 (5-1-0) 16 21:10 (A)
2. ddemon - 6 (3-0-3) 9 12:8 (A)
-------------------------------------------------------
3. sickstick - 6 (1-2-3) 5 13:21 (W)
4. ryba_82 - 6 (1-1-4) 4 14:21 (W)
Od lewej: rozegrane mecze, (zwycięstwa, remisy, porażki), punkty, bilans bramkowy

1. kolejka: ddemon 2-4 Hyypia / sickstick 6-6 ryba_82
2. kolejka: Hyypia 2-0 ryba_82 / ddemon 0-2 sickstick
3. kolejka: ryba_82 0-5 ddemon / Hyypia 0-0 sickstick
4. kolejka: ddemon 3-0 ryba_82 / sickstick 5-8 Hyypia
5. kolejka: Hyypia 2-0 ddemon / ryba_82 5-0 sickstick
6. kolejka: ryba_82 3-5 Hyypia / sickstick 0-2 ddemon
GRUPA B

1. Kluchman - 6 (3-3-0) 12 9:2
2. Ilka - 6 (3-1-2) 10 13:7
-------------------------------------------------------
3. Darkman1948 - 6 (2-2-2) 8 14:9
4. matt_ - 6 (0-2-4) 2 3:21
1. kolejka: matt_ 0-0 Kluchman / Ilka 3-0 Darkman1948
2. kolejka: Kluchman 4-0 Darkman1948 / matt_ 0-2 Ilka
3. kolejka: Darkman1948 9-0 matt_ / Kluchman 2-1 Ilka
4. kolejka: matt_ 2-2 Darkman1948 / Ilka 1-1 Kluchman
5. kolejka: Kluchman 2-0 matt_ / Darkman1948 3-0 Ilka
6. kolejka: Darkman1948 0-0 Kluchman/ Ilka 6-1 matt_
GRUPA C

1. cloner - 6 (4-1-1) 13 19:11
2. glowas12345 - 6 (3-2-1) 11 18:9
-------------------------------------------------------
3. Rojiblanco - 6 (1-2-3) 5 8:16
4. WiernyKibic - 6 (0-3-3) 3 7:16
1. kolejka: Rojiblanco 0-5 cloner / WiernyKibic 0-0 glowas12345
2. kolejka: cloner 0-0 glowas12345 / Rojiblanco 0-0 WiernyKibic
3. kolejka: glowas12345 5-0 Rojiblanco / cloner 6-2 WiernyKibic
4. kolejka: Rojiblanco 6-2 glowas12345 / WiernyKibic 2-4 cloner
5. kolejka: cloner 2-0 Rojiblanco / glowas12345 4-1 WiernyKibic
6. kolejka: glowas12345 7-2 cloner / WiernyKibic 2-2 Rojiblanco
GRUPA D

1. Tomusmc - 6 (5-0-1) 15 17:8
2. BarcaQzYN - 6 (3-0-3) 9 16:12
-------------------------------------------------------
3. gruszkowydeprim - 6 (3-0-3) 9 9:13
4. emski - 6 (1-0-5) 3 11:19
1. kolejka: emski 2-6 Tomusmc / BarcaQzYN 0-2 gruszkowydeprim
2. kolejka: Tomusmc 2-0 gruszkowydeprim / emski 4-5 BarcaQzYN
3. kolejka: gruszkowydeprim 2-0 emski / Tomusmc 0-4 BarcaQzYN
4. kolejka: emski 5-1 gruszkowydeprim / BarcaQzYN 2-3 Tomusmc
5. kolejka: Tomusmc 3-0 emski / gruszkowydeprim 4-3 BarcaQzYN
6. kolejka: gruszkowydeprim 0-3 Tomusmc / BarcaQzYN 2-0 emski


1/4 FINAŁU

Ilka - Hyypia 4:0
ddemon - Kluchman 0:1
BarcaQzYN - cloner 0:0
glowas12345 - Tomusmc 2:2

Hyypia - Ilka 2:2 (2:6)
Kluchman - ddemon 3:0 (4:0)
cloner - BarcaQzYN 0:0 (0:0) 2:0 *
Tomusmc - glowas12345 2:2 (4:4) 2:6 *

* wynik dogrywki

1/2 FINAŁU

cloner - Ilka 2:3
glowas12345 - Kluchman 0:3

Ilka - cloner 1:3 (4:5)
Kluchman - glowas12345 5:3 (8:3)

MIEJSCA 3-4

glowas12345 - Ilka 3:2
Ilka - glowas12345 1:2 (3:5)

FINAŁ

cloner - Kluchman 2:0
Kluchman - cloner 6:3 (6:5)

Wróć do „Bukmacherka”

Zaloguj się  •  Zarejestruj się