Liga Europy (zbiorczy)

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 47769
Rejestracja: 11 kwie 2005, 18:13
Reputacja: 2090

Post autor: fieldy » 20 paź 2005, 13:09

Już dziś zaczyna się faza grupowa Pucharu UEFA

Juz na samym początku bedziemy mieli kilka ciekawych meczy :

CSKA Moskwa - Ol. Maryslia
obrońca tytułu zagra z drużyną na która zawsze trzeba uwazać. Ol. pokkonał ostatnio w lidze PSG, a w UEFA CUP też gra bardzo przyzwoicie.

Rennes - Stuttgart
zespół francuski ma kilku dobrych graczy, którzy jednak nie zawsze potrafią pokazać pełnię swoich umiejętności. Natomiast niemcy nie zachwycają ostatnio w lidze - maja kłopoty ze srezeaniem goli. Ciekawe czy w pucharach sie przełamnią

Besiktas - Bolton
Mecz , gdzie może paść każdy wynik. Turcy grają u siebie co jest ich dużym atutem. Bolton natomiast zawsze walczy do końca, nawet jak przegrywa i czasami im się to opłaca. Zapowiada się ciekawy pojedynek. Może na ławce Boltonu zasiądzie Jarek Fojut

Zenit Sanktt Petersburg - Vitoria G.
Mecz z polakiem w składzie - Sagan będzie mógł powalczyć o miejsce w kadrze na listopadowe mecze reprezentacji. Jak się dobrze zaprezentuje to kto wie. Może Janas go weźmie.

Wróć do „Puchary Europejskie”