GRUPA B: Dania, Finlandia, Belgia, Rosja

Awatar użytkownika
DDK
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 16589
Rejestracja: 09 sty 2012, 0:01
Reputacja: 5053
Kibicuję: Tylko WISŁA

GRUPA B: Dania, Finlandia, Belgia, Rosja

Post autor: DDK » 12 cze 2021, 22:57

Chlopaczek pisze:
12 cze 2021, 22:41
A to nie Ty ostatnio stales na stanowisku ze jak ktos powstrzymuje sie od kpin tylko dlatego ze mamy do czynienia z taka a nie inna plcia kolorem skory czy orientacja seksualna to przejaw politycznej poprawnosci i takiemu komus sufit sie na leb spierdolil? Ze co to za podwojne standardy iz nie smiejemy sie z czegos lub kogos bo nie wypada?
To co nie wypada zazartowac z umiejetnosci pilkarskich zawodnika ktory przed chwila walczyl o zycie? Stan zdrowia jest tutaj decydujaca zmienna?
KOmpletnie nie zrozumiałeś tamtego postu. Odnosił się do tego, że można zażartować z kogoś, że jest rudy, łysy, głupi czy blondynem, ale nie można, że jest czarny, bo wtedy to rasizm. I to wyśmiewałem, bo uważam, że można żartować z każdej osoby ze względu na jego orientację, kolor skóry, inteligencje czy cechy fizyczne. Ale jeśli dla Ciebie takie żarty są na równi z żartami o osobie, która walczy o życie to się nie zrozumiesz o co mi chodzi.

Jak kumpel brał ślub i zastanawialiśmy się kto zrobi następną imprezę i były teksty, że może to będzie np. stypa kogoś to są fajne i śmieszne teksty wtedy. Ale jak po roku kumpel trafią z ostrą niewydolnością nerek do szpitala to wtedy takie żarty są nie na miejscu, raczej ludzie to przeżywają i zachowują powagę. To tak jak są żarty którze można powiedzieć z kumplami, ale nie pasuje opowiadać babci.
Po prostu niektórzy mają taką cechę, że wiedzą kiedy można sobie pozwolić na trochę humoru, nawet czarnego. A inni nie mają ani umiaru ani tej klasy i potrafią rzucić żałosnym tekstem w najmniej pasującym momencie.

Wróć do „EURO 2020”