Real Madryt (zbiorczy) (cz.2)

Awatar użytkownika
Makis
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Reputacja: 0

Post autor: Makis » 21 gru 2005, 0:45

No fakt Inter zaczal jakby madrzej dokonywac transferow (mam nadzieje ze Real tez zacznie :) ) i maja naprawde silna ekipe. Tylko sie cieszyc bo to spoko klub i zasluguje na sukcesy. Co do trenera to wydaje mi sie, ze jednym z czynnikow ze zostawili Caro, mogl byc fakt ze trenerzy ktorych Floro widzialby na lawce Realu maja wazne kontrakty ze swoimi klubami i ciezko byloby ich teraz sciagnac. Wiadomo ze bardzo ceni takich trenerow jak Wenger, Capello czy Benitez. Moze liczy ze latem uda sie kogos z nich wykupic :?: Choc to na pewno nie bedzie proste. Ktos tu kiedys napisal chyba, ze problemem nie sa szkoleniowcy, tylko pilkarze. Duzo w tym racji, dlatego czekam (i mysle ze nie jestem sam) na rewolucje latem. A ten sezon bedzie jedna wielka niewiadoma. Niestety Real teraz mozna opisac, uzywajac okreslenia J. Tomaszewskiego: "boska druzyna - Bog jeden wie co oni zagraja" :D Juz dzisiaj przekonamy sie co pokaza Krolewscy w ostatnim meczu w tym roku. Mogliby zrobic wszystkim kibicom swiateczny prezent i przekonujaco pokonac Racing. O pogoni za Barca nie mamy na razie co myslec, wiec skoncentrujmy sie na tym by nie gubic niepotrzebnych punktow i nie zwiekszac do niej dystansu.

Wróć do „Hiszpania”

Zaloguj się  •  Zarejestruj się