Inter Mediolan (zbiorczy)

Awatar użytkownika
Sawyer
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 4729
Rejestracja: 27 cze 2005, 16:26
Reputacja: 816
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Sawyer » 17 lut 2006, 0:42

Luis Figo (na zdjęciu) był przesłuchiwany przez Urząd Dochodzeniowy Federcalcio odnoście jego wypowiedzi dotyczących meczu Inter - Juventus.

Portugalczyk, który twierdził, że widział Luciano Moggiego i innych kierowników Bianconerich wchodzących przed meczem do szatni sędziego Paparesty, powiedział, że udzielił wywiadu w języku angielskim i że jego słowa mogły zostać źle przetłumaczone.

Figo potwierdził natomiast, że dyrektorzy Juventusu schodzili schodami z szatni na San Siro wychodząc z bramy, która prowadzi również do pomieszczeń dla sędziów spotkania, dodając jednak, że nie widział na własne oczy czy Moggi spotkał się z Paparestą.

Urząd Dochodzeniowy zakończył zatem dochodzenie i jest już gotowy przygotować sprawozdanie, które zostanie wysłane pełnomocnikowi federacji, który zadecyduje czy umorzyć sprawę czy pociągnąć ewentualnych winnych do odpowiedzialności.
www.sportal.it
www.JuvePoland.com

:lol: jak sie biedny Figo tłumaczy :lol: żle przetłumaczone :roll: Wez sie nie kompromituj ,gadałes :"ciekawe co Moggi robił w pokoju Paparesty" co to ma do schodzenia ze schodów :roll: Zenada. Mam nadzieje ,ze poniesie jakies konsekwencje ,nie mozna tego tak zostawic ,nie bedzie byle kto wygadywał głupot na Juventus :evil:

Forza Juve

Wróć do „Włochy”