Pytania Techniczne

Awatar użytkownika
venomik
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7140
Rejestracja: 21 maja 2007, 19:00
Reputacja: 2155

Pytania Techniczne

Post autor: venomik » 11 maja 2024, 12:09

Mr.Chris pisze:
11 maja 2024, 11:41
tylko te 18 min mobilności trochę odstrasza.
Z jednej strony tak, zwlaszcza, że jeśli 18 minut jest podawane przez producenta, to w praktyce będzie mniej.
Z drugiej strony róznie ludzie podchodza do dronów. Jedni lubią sobie na takich wycieczkach polatach i pooglądać miejsca niedostępne, porobić sporo filmów, zdjęć. Ale bardzo dużo osób idzie w przeciwną stronę - na takiej wycieczce zrobi sobie parę fotek w widowiskowych miejscach, dwa filmiki z panoramą i wykorzystają w praktyce kilka minut. Taki dron łatwiej się nudzi, niż się wielu osobom wydaje.
No i zerknij sobie też czy dron ma wymienną baterię oraz jak długo się ładuje. Zawsze można się przecież w jakiejś kawiarni podpiąć i podładować.

Ale w sumie może najpierw sprawdź przepisy, bo ja tak umiarkowanie pamiętam/wiem jak to wygląda i może się okazać, że na Twoje potrzeby możesz rozważyć jednak cięższego drona, tylko uprawnienia będziesz wtedy robić. Chociaż w sumie nie wiem dlaczego miałbyś na pierwszego drona potrzebować czegoś cięższego i większego.

Wróć do „Hyde Park”