tak było tylko przez większą część tego seoznu, podcas gdy nękały nas kontujze, gdy nie było formy, w poprzednich latach radziliśmy sobie świetnie na wyjazdach, a i teraz wyszytsko zaczyna się układac jak dawniej. Że za przykład podam chociażby wygrany mecz z Realem na Santiago Bernabeu.Manumef pisze:Nie od dziś wiadomo, że ekipa prowadzona przez Arsene'a Wenger'a nie radzi sobie na wyjazdach.
Obawiam się, czy w tym meczu wystąpią Cesc i Eboue - mecz niezwykle ważny, choć ja o nim na razie nie myślę [z wiadomych względów]
pewnie koło południa - skoro grają w niedzieleManumef pisze:P.S.2 Wie ktoś może o której godzinie będzie mecz MUFC - Arsenal w Polsce?
milowymi krokami zbliża się rewanż z JuveManumef pisze:Mecz z Arsnealem zbliża się milowymi krokami, także napinkę czas zacząć



