Parma Calcio (zbiorczy)

Awatar użytkownika
PietroBosman
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 6591
Rejestracja: 06 wrz 2015, 11:12
Reputacja: 795

Parma Calcio (zbiorczy)

Post autor: PietroBosman » 10 sty 2025, 21:30

Znalazłem w miarę ciekawy artykuł:
Dotychczas Mathias Johan Fjørtoft Løvik był związany tylko z jednym klubem. Od juniora wychowywał się w szkółce „Blå-hvit”.

Debiut w pierwszej drużynie odnotował 25 lipca 2021 roku w Pucharze Norwegii. Od tamtego momentu zgromadził łącznie 109 występów, okraszonych siedmioma trafieniami i dwunastoma asystami. Poza krajową areną rywalizował także w Lidze Europy oraz Lidze Konferencji.
Przez ostatnie sezony młodzieżowy reprezentant „Lwów” zwykł wywiązywać się z roli wahadłowego, głównie po lewej stronie boiska.

Pozostaje więc pytanie, na jakiej pozycji widzi go trener Fabio Pecchia, preferujący ustawienie 1-4-2-3-1.

Szansa na pierwsze minuty u Løvika pojawi się 12 stycznia, gdy Parma zmierzy się na wyjeździe z Genoą.
https://transfery.info/aktualnosci/ofic ... dem/232808

Wróć do „Włochy”