Bramka: Boruc, Kowalewski, Kuszczak - cóż wszyscy graja w swoich klubach, raczej pewni w interwencjach. Ich wiek pozwala mieć nadzieje, że doswiadczenie zdobyte na mundialu zostanie wykorzystane w dalszej karierze także reprezentacyjnej. Pierwszym mimo wszystko Boruc.
System 4-4-2 oczywiscie
Typy wg. Janas: Boruc, Dudek, Kowalewski
Obrona - środek: Lewandowski, Jop, Bąk, Kłos - tutaj pewnie pokryje się w 100% z powołaniami Janasa, lecz Kłos z Bąkiem pojada raczej za to że nie ma żadnych młodych, lepszych od nich. W pierwszym składzie widziałbym Jopa z Lewandowskim co pokrywa się z propozycja clonera. O jak miło
Obrona - boki: Żewłakow, Baszczyński, Dudka, Wasilewski. W pierwszym składzie widze dwóch pierwszych, Dudka i Wasilewski tez za bardzo nie stanowia konkurencji dla Michała i Marcina, ale przynajmniej są młodzi i beda mogli te doświadczenia jeszcze wykorzystać.
Typy a la Janas: Żewłakow, Baszczyński, Gancarczyk, Rząsa - tak, tak Janas przeciez musi nas czyms zaskoczyć. Szczerze nie chce krytkowac Gancarczyka, bo chłopaka nie widziałem ani minuty w grze, ale każdy Engel na swojego Sibika.
Pomoc - środek: Sobolewski, Szymkowiak, Radomski, Burkhardt - zasadniczo chyba nie trzeba tłumaczyć. Radomski? Lepszy niz Kałużny i Kukiełka. Raczej pewne że kregosłup stanowic będzie Szymkowiak z Sobolewskim. Nawet u Janosika.
Wydaje mi się że Janas zabierze ze soba swojego ulubińca Mile mimo iż to Bury jest w gazie. Więc u naszego coacha srodek pola prezentowac bedzie sie następujaco: Szymkowiak, Sobolewski, Radomski, Mila.
Skrzydłowi - Krzynówek, Smolarek, Jeleń, Gorawski - warto miec takich skrzydłowych którzy moga grac w ataku. Takimi na pewno są Jeleń, Ebi i Gorawski. Szczerze z tym ostanim to wole oglądać jego niż Kamila" wiecznie trafiającego na niespraweidliwych szkoleniowców" Kosowskiego, mimo nie wiadmej formy.
Wg Janasa: Kosowski, Krzynówek, Jeleń, Smolarek
Atak: Frankowski, Saganowski, Żurawski, Niedzielan - jakby nie patrzeć są to zawodnicy chyba o najlepszym instynkcie strzeleckim wsród naszych napsatników. Najskuteczniejsi raczej też. Od razy profilaktycznie pisze żeby cloner nie atakował Frankowski strzelił 7 bramek w EMŚ, Rasiak 0. Wcale nie uważam że trzeba grac duetem wysoki - niski (patrz Barca, Milan itp.) Żurawski, Saganowski, czy nawet Frankowski grac głowa tez potrafia, za to sa najlepsi w grze kombinacyjnej.
Janas powoła: Rasiaka, Żurawskiego, Frankowski(prasa by go zjadła), Niedzielan.
Pożyjemy, zobaczymy
EDIT:
Szczególnie jesli chodzi o podania do tyłu to jest nietuzinkowym graczem. Z myśleniem na boisku też chyba nie za bardzocloner pisze:A Kaluzny racz nietuzinkowy, zawsze potrafi cos wymyslic



