Ogólna dyskusja o polityce cz.2

Awatar użytkownika
Maciek (interista)
Kapitan
Kapitan
Posty: 3216
Rejestracja: 08 mar 2006, 18:38
Reputacja: 182

Ogólna dyskusja o polityce cz.2

Post autor: Maciek (interista) » 15 lip 2025, 17:41

johny batonik pisze:
15 lip 2025, 14:31
Nie oglądałem Pospieszalskiego jeszcze, ale skonfrontował on tezę Brauna z takimi faktami?

Rudolf Höß, komendant Auschwitz, w zeznaniach złożonych w Norymberdze i w książce „Wspomnienia komendanta Auschwitz” (wyd. 1951) opisał masowe gazowanie ludzi Cyklonem B.
Ten argument sie pojawił. Braun twierdzi, że zeznania niewiarygodne bo pod przymusem, jak zresztą w kilku innych przypadkach. Generalnie obozy oswobadzali sowieci, a kto im wierzy. Próbuje cały czas insynuować, że to, że istnieją rekonstrukcje zniszczonych komór, czy jak on to nazywa "dekoracje" to jakiś dowód, że prawdziwych nie było.

Tak w ramach ciekawostki, to komory gazowe i krematoria w Auschwitz-Birkenau przygotowywała firma od afery wiatrakowej A.D. 2024 - Siemens. Tak właśnie ta ferajna została rozliczona ze zbrodniczej działalności.

Element wystawy w Gdańsku. Bardzo subtelne to...

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”