Premier League Fantasy Football

Awatar użytkownika
HMK
Sergio Ramos
Posty: 11699
Rejestracja: 20 paź 2013, 20:03
Reputacja: 2321
Kibicuję: Real Madryt i Urugwaj
Lokalizacja: 159 KM OD CLONERA (xD)
Kontakt:

Premier League Fantasy Football

Post autor: HMK » 04 sty 2026, 18:54

Enjo pisze:
04 sty 2026, 18:42
Ja dałem Rice na ławkę w tej kolejce co nie było dobrym posunięciem
U mnie Rice to jest planowany zakup od kilku kolejek (szkoda, że akurat teraz strzelił te dwa gole i dał 17 pkt xD), cały czas miałem potrojony Arsenal (Raya, Gabriel->Timber->znów Gabriel oraz Saka), ale tak szczerze to ten Saka nadaje się w tej grze do tarcia chrzanu, oczekuję nieco więcej punktów niż 4/5 od gościa za 10 mln.
A zamiast Rice'a wcześniej wybrałem Bruno G., bo przekonał mnie terminarz (i też fajnie punktuje, dwie dyszki z rzędu, może dziś więcej jak bonus siądzie).
Ogólnie to IMO gracze, którzy skupiali się na grze przez cały sezon będą na starcie przyszłego nieco mądrzejsi przez ten system defconów, które są IMO bardzo istotne. Zamiast piłować takiego Woltemade (zbrodniarz Howe nawet mu karnych nie da...) czy Ekitike chyba serio warto poświęcić mocno obsadzony atak (poza Hochlandem ofc) i nieco więcej zainwestować w obronę (np. taki Guehi do pewnego momentu do była maszynka do fajnych punktów a kosztował grosze)

Wróć do „Gry Forumowe”