Jezeli piszesz, ze Ronaldo to tylko naklejka - to faktycznie pojecie o tym masz male. Juz zapomniales jak Was pogonil praktycznie w pojedynke na Old Trafford? Ta naklejka - po kontuzji.Loczek pisze:No ale tak, jak mówisz, pojęcia nie mam o czym piszę.
To, ze jest gruby, wolny itd. nie znaczy, ze jest bezwartosciowy. Owszem, w tym sezonie byly momenty kiedy powinien siedziec na lawie, ale mimo wszystko swoje ustrzelil. I mowienie, ze jego slaba forma jest efektem kontuzji sprzed 5 lat jest dosc naciagana teoria.
To bylo sprostowanie do Twojego porownania. Jezeli nieudane to sie nie dziw - dostosowalem sie poziomemLoczek pisze:to po co piszesz o tym tutaj
To by znaczylo mniej wiecej tyle, ze powiedzialem, ze wypowiadajac sie "rzadziej niz rzadko" i tak wypowiadam sie za duzo. Poniewaz nic takiego nie napisalem, smiem podejrzewac, ze probujesz przypisac mi cos, co sobie wymysliles. Jako, ze tego nie lubie, zglaszam sprzeciwLoczek pisze:Masz rację, rzadziej niż rzadko to i tak za dużo.



