Manchester United (zbiorczy)

ATI
Rezerwowy
Rezerwowy
Posty: 264
Rejestracja: 28 maja 2006, 13:54
Reputacja: 0
Lokalizacja: Legnica

Post autor: ATI » 24 cze 2006, 19:06

Łukasz to trzeba być ..... (wstawcie co chcecie), żeby nie słyszeć nigdy o ATI. :lol:
To, że w jednym sezonie klubowi nie wyszło nie oznacza, że nie jest w ścisłej europejskiej czołówce. Choć i tak zajął 2 miejsce w lidze nie dlatego, że przegrywał z dobrymi, a właśnie słabymi zespołami. Obecnie jedynie brakuje silnego trenera w zespole, co by wszystko poukładał jak należy oraz środka pomocy.

Pozatym wole niech nawet ManU gra w drugiej lidze, ale gra uczciwie, a nie to co Milan. Z resztą ciekawe jak Milan będzie w Serie B jeśli daj Boże ich zdegradują. To która dziesiątka to będzie według ciebie? Możesz mi powiedzieć?

Eto chyba nie strzelił decydującego karnego, a to według mnie nie jest przypadkiem i dlatego nie pojechał na WC :lol: Aha i ja mam takie zdanie i już. Ty Niggaz twierdzisz, że Ronaldo jest słabym, bo mu 3 mecze nie wyszły, ja twierdze, że Eidur. I ile goli w lidze strzelił Roo, RVN, Saha, a ile Eidur :?: :lol:


EDIT:
Niggaz pisze:Na Twoim miejscu martwiłbym się o mózg, ale to tylko dobra rada miłego moderatora.
Nie żebym się chwalił, ale rada od posiadacza tytułu : "Brylant Szkoły" :wink: :

Alkohol działa bardzo szkodliwie na mózg. Więc lepiej ty się o swój martw. :twisted:
Ostatnio zmieniony 24 cze 2006, 19:16 przez ATI, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Anglia”