Widzew Łódź (zbiorczy)

Awatar użytkownika
Krzysztof Jarzyna
Lowelas
Lowelas
Posty: 4670
Rejestracja: 05 sie 2005, 16:07
Reputacja: 0
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Rzeszowskie

Post autor: Krzysztof Jarzyna » 28 lip 2006, 23:10

RóżA pisze:Bardzo prosiłbym o nie stosowanie już tej nazwy- oficjalnie już jej nie ma. Tylko Ultrasi jeszcze się nią podpisują
Roza nie osmieszaj sie moze, mala rada :D



Co do meczu to najlepszym podsumowaniem moze byc zdanie Laskowskiego (ewentualnie Mielcarskiego, nie pamietam ktorego), ze w Łodzi pokazali, ze mozna znalezc Polakow, ktorzy chca grac i maja serce do gry, nie trzeba przywozic wywrotki Brazylijczykow, Murzynow czy innych quasipilkarzy z Balkanow. To co Widzewiacy dzisiaj walczyli to nie mam pytan.

Budka graczem meczu bez dwoch zdan. Troche jego dobra gre wymusila sytuacja (Widzew ma problemy z cala lewa strona, poczawszy od obrony - gral tam przeciez prawy obronca Klos, poprzez pomoc) i 80% gry sie opieralo wlasnie na prawej flance. Ale Nowak z Budka dali rade. Sokalski jezeli nabierze ogrania to moze byc z niego wielki pozytek, nie tylko dla Widzewa ;) Szkoda, ze Kuba sie troche gubi w obronie, bo akurat on mial dyrygowac defensywa. Ale bedzie dobrze ;)

Mamy lidera :D

Obrazek

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Wróć do „Polska”