Mercato Rossonerich

Awatar użytkownika
peyter
Rezerwowy
Rezerwowy
Posty: 298
Rejestracja: 02 maja 2004, 11:53
Reputacja: 0

Post autor: peyter » 20 sie 2006, 12:49

2006.08.20, godz. 09:31, Choob / as.com
Kaká za Ronaldo?!
Milan ma tylko jeden sposób, by dokonać zakupu Ronaldo. Calderón stawia sprawę jasno: wymiana za Kakę albo nici z transferu. Prezydent Blancos nie zapomina jednak o zachowaniu Gallianiego i Braidy, gdy Real starał się wykupić rozgrywającego. "Na Bernabéu są tylko sami bandyci", mówił Galliani. Calderón jednak nie ma zamiaru zawieść swoich socios i chce dotrzymać obietnicy złożonej przed wyborami. W tym tygodniu Madryt skontaktował się z Mediolanem, by wysłuchać oferty Rossonerich, a potem przedstawić swoją: wymiana za Ricardo Kakę.

Capello zadebiutował już w poważniejszym meczu o Trofeo Ramón de Carranza. Środek pola będziemy mieli opanowany, przynajmniej w defensywie, gdy przybędzie Diarra. Zadaniem van Nistelrooya jest skracanie pola gry. Holender to specjalista, który, obok Ronaldo, potrzebuje mieć piłkę przy nodze, a tu już się sprawa bardzo komplikuje, z czego niezadowolony jest szkoleniowiec.

Milan chce sprowadzić dwójkę napastnków, by załatać dziurę po Szewczence, który odszedł do Chelsea. Priorytetami dla Medialonu są Tévez i Sobis (o tego drugiego walczy także Valencia). Innym kandydatem do gry jest Ronaldo. Zdaje się więc, że drzwi do Madrytu są wciąż otwarte przed Kaką.


Jezu ile jeszcze można tak dalej + komentarze "socios" :krzesło:

Wróć do „Wracając Do Meritum”