Taktyka - tak samo - a jednak inaczej...

Awatar użytkownika
Zaza
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8147
Rejestracja: 21 lis 2004, 15:26
Reputacja: 1
Lokalizacja: Loża szyderców

Post autor: Zaza » 08 wrz 2006, 13:20

MW pisze:Przy okazji Barca,nie ma zadnego 4-2-3-1,tylko najwyzej 4-3(1-2)-3 gdzie Ronaldinho czy Messi pelnia role cofnietych napastnikow. Liverpool tez czesciej gral 4-5-1 niz 4-4-2.

Twój pierwszy post na forum i ... już lepiej niz nie pisze :? Prosze Cie Jasiu ! Szkoda że nie czytasz wcześniejszych wypowiedz :? 4-3-3 tak se tłumacz bo tak Ci mówią :? Na tym to w sumie polega by czytać, ale tyle masz jak Ci to kłopot sprawia. Trudno, długo nie pożyjesz :] Pozdrawiam.

Niggaz kolejny chyba Katalończyk który ma Brawo i żyje z komplikacji :lol: Skończ waś pan wstydu Dumie Kataloni oszczędz .... :wink: Juz wczorajsze komentarze pokazały co nie co.

P.S. Barca - 4-3-3 - czyli Chelsea w popszednim sezonie grała jak Barca takim samym ustawianiem :roll: widac masz zaległosci :P

Wróć do „Piłka nożna na świecie”