mlody_ tylko chciałem zauważyć, że Nancy to też nie jest wybitna drużyna. A pewnie 95% polskich kibiców dowiedziało się kto tam gra i jak wygląda.
Ciekawy jestem statystyk po meczu - zwłaszcza strzałów na bramke.
Szkoda drugiej bramki, bo nie padła ona po cudownej akcji gospodarzy a po juniorskiej obcince Clebera. Dolha w drugiej połóce bardzo dobrze, a patrząc na 3 klopsy z pierwszej częsci miałem pewne obawy.
Przyzwoicie zagrał tylko Brożek (no może jeszcze wspomniany Dolha), który w pojedynke próbował ciągnąć akcje Wisły. Na uwagę zasługuje jeszcze bardzo ładna asysta Błaszczykowskiego.
Po raz kolejny było widać w grze Wisł brak kreatywnego rozgrywajacego. Wiem, że taki zawodnik nie wygrałby dzisiejszego meczu sam, ale może słałby dokładniejsze piłki do Brozka.
Jak z kartkami w Wiśle? Coś mi się wydaje że obrona w kolejnym spotkaniu może być mocno w eksperymentalnym ustawieniu.



