twoja polonista prawie trafiła po funkcja impresywna była na poziomie podstawowym... na szczęście strzeliłem dobrzefutbolowa pisze:Niestety takcoco pisze:czy u was nauczyciele beda wpisywac oceny z tej próbnej matury ?
Odnośnie rozszerzonego moja polonistka powiedziała coś takiego: jądro ciemności, cudzoziemka, proces, charakterystyczne cechy stylu, funkcje (impresywna, ekspresywna, fatyczna, informatywna).coco pisze:nie ma ktos jakichs przecieków co tam jutro bedzie z Polaka ?
Mówiła to zaraz po obejrzeniu testów, więc może jest to jakiś trop
A w ogóle to ja idę całkiem wylajtowana na tą imprezkę
Wykorzystam to, jako okazję do pokazania nóg, które mi moooocno schudły. A co mi tam, niech zzielenieją z zazdrości te leniwce z fałszywymi zwolnieniami z WF
A tak serio - nie ma się co stresować próbną maturą, bo to mały pryszcz w porównaniu z tym, co czeka nas w maju...


