FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Awatar użytkownika
rkoeman
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2098
Rejestracja: 16 wrz 2006, 23:27
Reputacja: 0

Post autor: rkoeman » 27 lut 2007, 19:24

assurbanipal pisze:Widzisz właśnie miałem wspomnieć o Gutim, bo on ubiera się jeszcze bardziej "ekstremalnie" :D No ale skoro porównujemy Villa i Samuela to co ma do tego Guti?
ja rozumiem ze samuel to malpa ktorej nie lubisz, etc, etc ale bez przesady
jak można mi wkładać w usta, stwierdzenia, którego nigdzie nie napisałem? Gdyby Eto był biały czy żółty tak samo bym go traktował ..... nie ważne czy pluje czarny czy biały :) No chyba, że kolega jest takim rasistą. :)
gdybym nie wiedzial co pisujesz na necie to bym tak nie twierdzil. ale wiem wiec doskonale zdaje sobie sprawe jaka roznica jest dla ciebie miedzy pilkarzem czarnoskorym a bialym

ale ze nie widze sensu niszczenia tematu na glupia napinke wspomne o wicie zelazko - on odroznial biala sline od czarnej sliny wiec wszystko jest mozliwie :P

Wróć do „Hiszpania”