GKS Katowice (zbiorczy)

Awatar użytkownika
Fishbone
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 1629
Rejestracja: 20 wrz 2006, 16:31
Reputacja: 28
Kibicuję: GKS Katowice
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fishbone » 11 kwie 2007, 16:34

GKS Katowice 5:0 Podlesianka Katowice

Piłkarze GKS Katowice zagrają w wielkim finale Pucharu Polski...w podokręgu Katowice. Rzęsisty deszcz, niewielka liczba kibiców zza płotem, mnóstwo policji i pewne zwycięstwo GieKSy - tak w skrócie można opisać dzisiejsze wydarzenia na boisku Rapid.

Półfinał z Podlesianką należał do tego typu spotkań, które określamy mianem meczy bez historii. Katowiczanie przez 90 minut dominowali na boisku, rzadko pozwalając drużynie z Podlesia przejść środkową połowę. Efektem takiej gry było strzelenie pięciu bramek i ani przez moment nie zagrożony awans. Nasi piłkarze zaprezentowali wiele ciekawych akcji, a gdyby skuteczność była lepsza, to wynik mógł być okazalszy. Na listę strzelców wpisali się: dwukrotnie Hubert Jaromin i Damian Sadowski oraz Kamil Kopański. Zawodnicy trenera Mirosława Woźnicy ambitnie walczyli o każdą piłkę, jednak to nie wystarczyło na dobrze dysponowaną GieKSe. Różnica klas dzieląca oba zespoły, była widoczna w przekroju całego spotkania.

W finale czekają nas kolejne derby, ale tym razem zagramy z dużo lepszym rywalem, jakim niewątpliwie jest Rozwój Katowice. Piłkarze z Brynowa w identycznym stosunku 5:0 rozprawili się dzisiaj z Górnikiem MK Katowice. Oby nasze dzisiejsze zwycięstwo, było dobrym prognostykiem przed pojedynkiem w Częstochowie.

Podlesianka Katowice - GKS Katowice 0-5 (0-3)
0-1 Kopański (4)
0-2 Jaromin (16)
0-3 Jaromin (31)
0-4 Sadowski (73)
0-5 Sadowski (77)

Skład GKS: Urbańczyk - Gajowski (46. Bartnik), Polczak (65. Sadzawicki), Markowski, Kapias, Lasek (46. Górski), Wijas, Sierka, Jaromin, Sadowski, Kopański (61. Kasprzyk).

Wróć do „Polska”