Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Awatar użytkownika
Cris7
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 6209
Rejestracja: 04 lip 2005, 22:58
Reputacja: 7
Lokalizacja: Bydgoszcz/Gdańsk

Post autor: Cris7 » 22 cze 2007, 18:18

Widzę, że dyskusja na temat napastnika kwitnie. I dobrze, bo to teraz priorytet. Powoli sytuacja się krystalizuje. Bent podobno jest bliski przejścia do Spurs. Z kolei w Newcastle ma grać Alan Smith. Mam mieszane uczucia. Bardzo lubię tego gracza. I nawet fakt, że wcześniej grał w Leeds mnie do niego zniechęca. Trochę szkoda, że odchodzi, ale w zespole Srok ma większe szanse na powrót do formy. Eh. Kontuzje chyba zniszczyły tego chłopaka. Ale może jeszcze się odbuduje.

Nie zgadzam się John T z Twoim rozumowaniem. Manchester nie powinien szastać pieniędzmi na lewo i prawo. Jeśli jest możliwość kupna ciekawego, perspektywicznego gracza za 15 mln lub sprawdzonego, doświadczonego za 25 to ja bym raczej korzystał z tej pierwszej.

Torresa nie chcę. Zwłaszcza po tym co widziałem w jego wykonaniu w minionym sezonie. Może nie byłem świadkiem wszystkich "popisów" tego napastnika, ale kilka mi wystarczyło. Grał naprawdę przeciętnie. To trochę dziwnie jak w tak młodym wieku hamuje się w rozwoju.

Cały czas za numer jeden na mojej liście to Hunter. I nie odpuszczę.

EDIT: Chociaż info dotyczące Smitha jeszcze nie ma na oficjalnych.

Wróć do „Anglia”