Tenis

Awatar użytkownika
fieldy
Legenda Futbolu
Legenda Futbolu
Posty: 47769
Rejestracja: 11 kwie 2005, 18:13
Reputacja: 2090

Post autor: fieldy » 06 lip 2007, 20:27

Nie wiem co jest większą sensacją. To, że dziś w Londynie nie padało [pierwszy raz od poczatku turnieju :shock: ] czy porazka Justine Henin z M. Bartoli :o
Pierwszego seta wygrała faworytka do zwycięstwa w całym turnieju. I to dośc gładko bo 6:1. Wtedy wydawało się, że nic nie jest w stanie jej przeszkodzić.
Drugi set jednak pokazał, że jej rywalka nie zamierza rezygnować, wygrała 7:5, a w ostatnim secie pokonała Justine aż 6:1 - kiedy ostatnio Belgijka przegrała seta w takim stosunku ?
Dobrze, że dali na ten mecz kurs 1,01 na Henin bo pewnie bym wrzucił dla podniesienia AKO, gdyby było 1,15 :lol:


W finale Bartoli spotka się z Venus Williams, stawiam na Amerykankę, kurs pewnie mały, no i rywlaka nieobliczalna, wiec granie sobie podaruje :smile2:

U panów do półfinałów weszli Nadal, Djoković i Federer - w piątym secie walczą o ostatnie miejsce Roddick z Gasquetem.

Wróć do „Inne sporty”