Sam sobie zaprzeczasz, wypisujesz takie glupoty, ze glowa boli. Piszesz, ze Zaglebie mialo poprzeczke i chyba karny im sie nalezal, a zapomniales dodac, ze w pierwszym kwadransie meczu PB z Wisla gosciom nalezal rzut karny, a minute wczesniej Cleber powinien dostac czerwona kartke.Polonia bytom to odstaje nie tylko od poziomu Wisła ale całej ligi. w ostatnich 3 meczach stracili 13 goli!
Dla mnie ten zespoł w lidze to kompeltnie nieporozumienie, bo o ile Zagłębie Sosnowiec coś potrafi pokazać (np. teraz przegrali z Groclinem 3:1, ale mieli też poprzeczke i chyba jakiś karny im się należał)
Bo ta pozniejsza wzmianka o bledach sedziow nijak sie ma do PB.
Gramy slabo, to trzeba przyznac, popelnianych jest wiele bledow, ale musze przyznac, ze w meczu z Wisla, Polonia zagrala duzo lepsze spotkanie, anizeli z Gornikiem tydzien temu. Ja ogladalem wczorajszy mecz w TV, i dokladnie moglem sie przyjrzec grze, to jednak cos innego anizeli trybuny, gdzie ch*ja widac
Mam pytanie do Was wszystkich : piszecie te posty tutaj na podstawie czego ? Bo skoro temat brzmi "komentarz i analiza", to wypadaloby obejrzec chociaz akcje meczu, a nie opierac sie na samym livescore.com
Teraz Polonia gra z Mistrzem Polskim, znowu przeciwnik mocny, ale trudno, trzeba walczyc. Zeby pokazac jaka mamy serie trudnych przeciwnikow, to po Zaglebiu, mamy wyjazd do Belchatowa. Dziekuje.
2 wp // fieldy



