FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Awatar użytkownika
mistyk
Lider Drużyny
Lider Drużyny
Posty: 2463
Rejestracja: 25 sie 2006, 10:11
Reputacja: 0
Lokalizacja: Toruń

Post autor: mistyk » 30 wrz 2007, 12:22

Duza strata spowodowana kontuzja Toure. Jak juz bylo powiedziane byl to jeden z naszych najlepszych zawodnikow w tym sezonie. Co gorsze, znowu ze slkadu wypada nam zawodnik dla ktorego tak na dobra sprawe nie mamy zmiennika. Najpierw Zambro, gdzie dla mnie Olaquer nie jest zadna alternatywa, owszem na slabszych rywali moze sie nadac, ale obawiam sie starc z silniejszymi ekipami w jego wykonaniu. Teraz Toure - Edmil kontuzjowany, a nawet jak by byl zdrowy to jednak nie wiemy jaka bylaby jego forma, Marquez - ktory nie bardzo chce grac jak DM i zostaje jeszcze granie trojka "małych" w srodku, chociaz osobiscie tego bym nie chcial.

Nasza forma jest obecnie naprawde bardzo dobra, Messi idzie po zlota pilke :p choc pewnie i tak wygra Kaka bo zdobyl LM. Martwia tylko kontuzje i nalezy sobie zadac sluszne jak ktos juz zauwazyl pytanie: czy lekarze, fizjoterapeuci itd. spisuja sie dobrze?

Henry chyba poczul oddech Eto`o za plecami i wzial sie ostro do roboty :p

@kontr czemu na tvans ogladasz? ja mecze Barcelony zawsze na golTV na TVUplayerze patrze, smiga super i komentarz dobry - Ray Hudson rzadzi :)

Wróć do „Hiszpania”