FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Posty: 16481
Rejestracja: 28 lut 2005, 13:15
Reputacja: 18

Post autor: Mentor » 02 paź 2007, 17:49

arek_ahig pisze:Jednak dla mnie osobiście Maradona był bardziej wszechstronnym i na pewno błyskotliwszym graczem od Messiego. Trochę też inną rolę spełniał na boisku. Oglądając kompilacje z jego grą, można mimo wszystko dostrzec spore różnice w stylu ich gry. Nie zmienia to oczywiście faktu, ze Lionel ma jeszcze czas na naukę i może byc tylko lepiej.
No i właśnie tu jest problem bo ja tych sporych różnic nie dostrzegam. Oczywiście mam na myśli styl gry a nie jakość. Moim zdaniem (i nie tylko moim zresztą bo to dość powszechna opinia) styl gry Leo bardzo przypomina ten prezentowany przed laty przez Diego.
arek_ahig pisze:Na koniec mam jeszcze jedno pytanko, ktore mnie ciekawi. Jako, że jesteś kibicem Barcy zastanawia mnie, jaki front prezentujesz? Jesteś raczej zwolennikiem talentu Argentyńczyka czy Roniego. Chodzi mi oczywiście o sytuacje kiedy Messi jest w obecnej formie, a Brazylijczyk swej dawnej, optymalnej. Bo z całą pewnością, któryś z nich musi według ciebie byc piłkarsko lepszy.
Nie zgadzam się przede wszystkim z ostatnim zdaniem :] Wiele razy już określałem moje podejście do tego typu porównań. Kiedy zawodników (czy też drużyny) absolutnie najwyższej klasy to zdecydowanie unikam określania kto jest lepszy. W przypadku takich piłkarzy jest to moim zdaniem nieodpowiednie bo każdy gra inaczej i każdy ma swoje zalety. Poparcie jednego byłoby nie fair wobec drugiego :P Ewentualnie mogę zdradzić iż wierzę w to, że Messi będzie zawodnikiem lepszym niż Ronaldinho :] Patrząc na jego aktualny wiek i tempo w jakim się rozwija to wydaje mi się to jak najbardziej możliwe.

Jakbyś chciał (Ty czy ktoś inny) odpisywać i liczyć na odpowiedź z mojej strony to nie wiem czy dziś dam radę bo teraz spadam i jeżeli się pojawię to późnym wieczorem po meczu przy czym trudno orzec czy będę w odpowiedniej formie to odpisywania :]

Wróć do „Hiszpania”