FC Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Posty: 16481
Rejestracja: 28 lut 2005, 13:15
Reputacja: 18

Post autor: Mentor » 09 paź 2007, 23:22

Nudne te Wasze przepychanki bo trudno to nazwać inaczej. Proponowałbym zakończyć ten wątek albo kontynuować na priv.

W ostatnim czasie nie ma za bardzo o czym pisać, ale kilka wątków można poruszyć :]

W ostatnim spotkaniu z Atletico mieliśmy okazję oglądać aż 8 wychowanków w barwach Barcelony :] Bardzo mnie cieszy taki obrót sprawy. Chyba niewiele drużyn może się poszczycić takim wyczynem. Przy okazji zwycięstwo nad Atletico przedłużyło naszą serię bez porażki na Camp Nou do 30 spotkań :]

Więcej ciekawego dzieje się wokół FIFA. Blatter proponuje (w zasadzie już od dawna o to walczy) wprowadzenie zasady 6+5 a więc konieczność wystawienia w składzie minimum pięciu piłkarzy z kraju, z jakiego jest dany klub. Co sądzicie na ten temat?

Drugi pomysł polegać miałby na ograniczeniu ilości drużyn występujących w największych ligach Europy. Zamiast 20 ekip mielibyśmy obserwować zmagania 18 drużyn.

No i na koniec należy wspomnieć o sukcesach Joana Laporty, który walczy o interesy nie tylko Barcelony, ale i pozostałych klubów europejskich. W Zurychu doszło do spotkania na którym Laporta jako jedyny przedstawiciel reprezentujący interesy klubów przedstawił kilka propozycji. Postulował między innymi o ubezpieczania piłkarzy od potencjalnych kontuzji, odniesionych podczas spotkań i zgrupowań reprezentacyjnych.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2007, 0:20 przez Mentor, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Hiszpania”