Bayer Leverkusen (zbiorczy)

Awatar użytkownika
Andreyew
Kluczowy Zawodnik
Kluczowy Zawodnik
Posty: 824
Rejestracja: 10 lis 2004, 18:15
Reputacja: 0
Lokalizacja: 3MIASTO - Gdańsk

Post autor: Andreyew » 24 sty 2005, 10:12

Kamilo pisze:
Andreyew pisze:
smitu pisze:
dobra gra zespolu, ale jak spisal sie krzynek ?? wie ktos moze ??
Zagral przecietnie, mial malo sytuacji bo akcje ciagle szly prawa strona gdzie krolowal Fraier :wink: . Oddal jeden dobry strzal na bramke lecz zostal on sparowany,ale celny i mocny. Ocenil bym wystep Krzynowka w skali od 1 do 10 na 6 moze 5.
Słyszałem, że Freier zagrał w tym meczu bardzo dobrze.
Może on się wreszcie przebudzi bo przyszedł do Bayernu jako piłkarz bardzo szybki i dobrze dryblujący, a tego nie pokazywał. Może teraz nadszedł jego czas :wink:
Do Bayeru.....pozatym tak, byl to swietny mecz Fraiera zaliczyl asyste przy piewszym golu i sam strzelil bramke, ale na tym sie nie skonczylo. Wiekszosc akcji przechodzila przez Fraiera i oddawal wiele celnych strzalow na bramke i dosrodkowan. Rownie dobrze zagral Ponte, pokazal ze chce byc wyjsciowej 11 Bayeru i potwierdzil to naprawde genialna gra na AWD Arena.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2005, 8:08 przez Andreyew, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Niemcy”