Michał widzę u Ciebie dużo sceptyzmu w stosunku do Jurgena i do Borowskiego. Sam się zastanawiam dlaczego
Borowski dostanie kontrakt na 3 lata. Podejrzewam, że Jurgen będzie jak coś to wystawiał Toniego Kroosa na skrzydle. Choć najczęściej jak będzie grać to pewnie w środku.
Schwieni będzie pewnie też testowany w środku. Jestem tego niemal pewien. Podejrzewam, że Janek albo odejdzie, albo zostanie skrzydłowym. Prawoskrzydłowym.
Chętnie sprzedałbym Daniela, zwłaszcza, że są kluby gotowe go kupić za te 5 baniek.
http://www.sport1.de/de/sport/artikel_2141833.htmlMichał M pisze:Proszę Cię, bez takich.
nie popadaj w panikę, nikt po Kehla nie będzie sięgał kiedy przyszedł Borowski. Kehl jest słabszy od Tima, a do tego leczy sie co chwilę.Michał M pisze:Obstawiam, że będziemy grali teraz jednym DM (Mark???; a może inny Niemiec - w końcu Kehl jest tez do wzięcia za darmo i może nawet byłbym lepszym strzałem niż Borowski)
Jeśli ktoś przyjdzie to tylko i wyłącznie skrzydłowy. Nikt więcej. No i jakiś w miarę doświadczony bramkarz na rezerwę. Mówi sie o Jentsch'u i Markiem Zieglerem. Drugi będzie lepsza opcją.


