1/2 finału LM: Man Utd vs Barcelona

Awatar użytkownika
(L)oczkerson
O Captain! My Captain!
Posty: 11662
Rejestracja: 01 gru 2004, 12:52
Reputacja: 621
Lokalizacja: W-wa

Post autor: (L)oczkerson » 09 kwie 2008, 23:28

zdecydoanie ciekawszy półfinał bo po meczu LFC z Chelsea spodziewam się totalnego klinczu i pokazu tak nieznośnego do oglądania jak ostatnie potyczki tych drużyn. Tu sytuacja ma się inaczej, dwie ofensywne ekipy, potrafiący grać dynamiczną techniczną piłkę z fantastycznymi piłkarzami w squadzie.
Faworytem Man Utd, bo teraz są w lepszej formie, w dodatku premiuje ich własny stadion w rewanżu co jest kożystniejszą sytuacją niż granie tego drugiego decydującego spotkania na wyjeździe. Mają lepszego trenera o ogromnym doświadczeniu, no i niezawodnego w tym sezonie Ronaldo, który jest w stanie wygrać w pojedynkę każdy mecz, tak jak 3 lata temu Ronaldinho, który teraz jest bez formy.
Barcy oczywiście nie skeślam bo to dla mnie drużyna w dalszym ciągu z największym potencjałem w LM, i jesli tylko będzie w stanie go wykorzystać (łatwe to nie będzie, ale możliwe) może wygrać z każdym czyli z Czerwonymi Diabłami też.
Bardzo jestem ciekaw jak będzie prezentował się Henry w tym meczu, z wiadomych względów.

A tak ogólnie liczę na Bluagrane, bo pojenymki LFC-Man Utd, czy Chelsea- Man Utd co chiwlę możemy oglądać :wink:

Wróć do „Puchary Europejskie”