Jednak popełniał on błędy w obie strony! A to ze wiecej i ostrzej faulowali zawodnicy Jagi to już nie moja wina
Dla Wasiluka zdecydowanie na wyrost - tj nie wiemy na ile ten łokieć (uderzenie było nie ma mowy o symulowaniu) był specjalnym atakiem na Rengifo ale wg mnie
Dla waszego kapitana Markiewicza obie słuszne i nie wiem co wam w tym nie pasuje!? Pewnie to siłą rzeczy nie chcecie pomyśleć i zrozumieć, ze obie są słuszne a przynajmniej arbiter miał prawo w obu pokazać po żółtej!
Jak Jaga ustawiała obrone na 40 metrze od bramy i liniowy dawał spalone (chyba z 5) których nie było to też to woła o pomstę do nieba
Tak wiec nie sugerujcie sie na ciepło słowami Czesia Michniewicza bo co do 2 czerwnej miał on podzielone zdania ale powtórki pokazały, że 2 żółta sie należała.
Polecam obejzej Liga+ i na spokojnie przyjrzeć sie sytuacją
Nie mniej sędzia sędziował kiepsko, nie pozwalał na początku (potem już tak ale to już po "obiedzie") na ostrzejszą grę.



