NA moje oko nie warto oddawać Gurkufa, może mieć swoj rok w Bordo i wrocic w glorii chwały do Milanu. Cena za Adebayora jest ogromna, ale nie da sie ukryć, że to głownie jego chca na San Siro.
W obecnej piłce tacy wysocy, atletycznie zbudowani murzyni są na wagę złota (Drogba, Adebayor, Toni). Taki zawodnik stanowi olbrzymie zagrożenie co widać było podczas dwumeczu z Arsenalem. Jednak nawet suma 30 baniek to chyba za duzo. Jednak jak przyjdzie płakać nie będę to naprawde świetny gracz. Siałby popłoch na boiskach Serie A. Ma 24 i na 10 lat mielibyśmy spokoj z obsadzeniem ataku.
Gurkufa nie watro sprzedawać narazie, zobaczymy co zrobi teraz w Bordo.
Dalej marzy mi się opcja, ze przyjdzie Boruc, Ronaldinho i kros do ataku z duetu Pavlucenko, Falcao ale to raczej nie możliwe.
Ronaldinho czy Adebayor dla mnie to bez roznicy, ale bardziej R10 + ktoś jeszcze.



