Kolejny przypadek Mila, chłopak zdolny, jednak za delikatny, przewraca się po każdym kontakcie z przeciwnikiem, moze w Austrii nauczą Mile gry bardziej siłowej, wtedy może wrócić. W tej chwili Panu podziękujemy.
Radomski, nic wielkiego nie pokazuje, ale tez wiele nie psuje. Tzw. przecietniak, jednak napewno grał lepiej niz Kałużny.
Kałuzny, ma swoje dni, jednak w reprezentacji, powinien dawać z siebie wszystko. Jego podania są tragiczne, cień piłkarza z reprezentacji Engela.
Żurawski, jeden z lepszych kadrowiczów. Szkoda że Wisła niszczy tego chłopaka, no może nie tyle co Wisła, co jej prezesi. Pasuje tu powiedzenie "Z niewolnika nie ma pracownika".
Poszczególne formacje:
Bramka powinien nadal bronić Dudek, rezerwowy Boruc
Obrona:
Widać luki po Bąku. Według mnie bedzie to mocna strona reprezentacji, tylko musi wrócić Bąk, powienin grać Baszczyński, jak wróci do gry Głowacki bedzie już git. Do tego Hajto, Rząsa (chociaż często go krytykują), Żewłakow, Kłos.
Pomoc:
Mila co najwyżej powinien być rezerwowym. Na skrzydle Krzynówek, Kosowki bądź Smolarek. Środek Szymkowiak, proponował bym sprawdzenie Jarzębowskiego (chłopak ma talent, tylko te jego kontuzje
Atak:
Żurawski, Frankowski, Saganowski, Olisadebe (o ile Olemu się zachce), Brożek



