Racja, Kasprzak dobrze rozumie Nas kibiców i chwała mu za toKamil232 pisze:Wywiad z prezesem wyjebisty, marzyłoby się żeby każdy prezes tak podchodził do kibiców.
Niech pan napisze, że Lech chce mieć takich kibiców, jakich ma i jest z nimi bardzo szczęśliwy. Ci ludzie dopingują Lecha i pojadą za nim na koniec świata.
Mistyk, ale o czym my tu mówimymistyk pisze:Chociaz czytajac jego wypowiedz na forum to nie chce mi sie za bardzo wierzyc w to, ze to tak wlasnie funkcjonuje.
Ten koleś co napisał do GW to zapewne 'Holender' z forum Lecha. Zarejestrował się po to aby sptytać się czy dostanie bilet na Feyenoord. Zaznaczył przy tym, ze NIE jest kibicem Lecha, mieszka w Holandii i chce tylko pooglądać mecz. Ok poogladaj sobi ale nie w sektorze gości



