Re: Hools

Awatar użytkownika
Yukasz
Basket fan hooligan
Posty: 6363
Rejestracja: 27 sie 2005, 13:17
Reputacja: 0
Lokalizacja: Muzeum Ziemi Podlaskiej, ul. Alternatywy 4, Wiórkowo

Re: Hools

Post autor: Yukasz » 11 kwie 2009, 18:28

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Partizan pokonał Crveną Zvezdę 2:0 i zapewnił sobie mistrzostwo. Chuliganom Zvezdy się to nie spodobało i postanowili się wyżyć na krzesełkach w swoim sektorze. Pod koniec meczu zaczęły płonąć. Aresztowano 51 osób – informuje portal B92.net.

Chuligani Crvenej Zvezdy dali o sobie znać już przed 136. derbami Belgradu, kiedy obrzucali żandarmów różnymi przedmiotami. W odpowiedzi służby porządkowe przeprowadziły „energiczną interwencję” i przywróciły porządek.

Mecz upłynął bez większych problemów – te zaczęły się pod koniec, gdy zwycięstwo Partizana było już pewne. Sfrustrowani chuligani identyfikujący się z „Czerwoną Gwiazdą” zaczęli podpalać krzesełka. Po ostatnim gwizdku ponownie interweniowała policja.

za portalkibica.pl

Czyli tradycyjnie CHWDP :rotfl: - chwalimy działania policji :boruta:

Wróć do „Polska”