Re: Piłka w TV

Awatar użytkownika
Jarzinho
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7953
Rejestracja: 20 gru 2005, 20:56
Reputacja: 16
Lokalizacja: ......

Re: Piłka w TV

Post autor: Jarzinho » 21 maja 2009, 22:33

czeher pisze:ehhhh, szkoda liczylem ze jakims cudem C+ przegra walke o la lige, wtedy byloby wiecej miejsca w ramowce na inne ligi, bo jednak dla mnie LL jest najmniej atrakcyjna, wiec dla mnie mogloby jej nie byc
:idzze:

Mialem nadzieje, ze C+ doprowadzi do absolutnego panowania. Podnosza abonament, wiec myslałem, ze to dla LM. Z Orange mogli zrobić świetna robote, tak jak to robia chocby z nasza Ekstraklasa 6 spotkan w tygodniu live(C+sport, C+sport2 i Orange). Dobrze, że jest jednak internet. Nie ma opcji zebym kupił N i słuchał tych pseudokomentatorów. To co robili podczas finalu PP - masakra. Gdyby nie grał Lech w zyciu bym nie wytrzymał. LM utrzymała ich w grze, pewnie gdyby Cyfra podbila ITI wywalilo by nawet 40 milionów.
Nie ma co ukrywać C+ rzadzi, N ma amerykańskie sporty- nie widze tam NBA, a NHL sporo stracił zainteresowania w ostatnich latach. Eurosport takze zrobił niezły interes, czasami ogladałem bundeslige na Polsacie, teraz bedzie jej jeszcze wiecej, a to co przemawia za nimi to fakt, ze graja w bardzo dobrym czasie i zyskaja napewno na publice.
La Liga musiała zostac w Cyfrze, jesli jeszcze ma byc jej wiecej to same plusy. Moze wreszcie nastapi zapowiadana rozbudowa C+Sport 2. Wazne zeby pokazali 38 spotkan Blaugrany.

Szkoda tylko Szpaka.
Z innej jednak strony zapowiadał, ze bedzie w formie na Euro, teraz bedzie miał wiecej odpoczynki, wiec nic tylko szlifowac forme.

Wróć do „Kultura, polityka, wydarzenia”