Feta będzie za rok. Teraz to nawet zobycie PP nie zadowala kibica. Nie chodzi tu o vicemistrzostwo bo ch*j z tym - liczył się tylko mistrz ale spartaczenie drugiej rundy i nie zdobycie nawet drugiej lokaty to jest porażka, co tu więcej mówić...Bienias pisze:i z PoznaniaPoza tym czekam na recenzje Mendeza. Jestem ciekaw jak to w koncu bylo na trybunach
Żal dupe ściska...
Smuda odchodzi, będzie zapewne Zieliński. Czy JZ to dobre posunięcie się zobaczy. Miejmy nadzieje, że tak. Teraz trzeba myśleć o wzmcnieniach i o przyszłym sezonie.
Miniony sezon obiektywnie należy uznać za za dobry z plusem, albo nawet bardzo dobry. Zdobycie Pucharu Polski, niesamowite mecze w PUEFA, z Chelsea Kaukazu, Grasshoperem, widowisko nad widowiskami, emocje nad emocjami jakie panowało w meczu z Austrą Wiedeń, faza grupowa, mecze z Nancy, Deportivo, następnie wyjazd do pięknego Rotterdamu z masą atrakcji
3 miejsce różnicy w meczach LE nie robi bo i tak zagramy w późniejszej fazie od Legii, jako roztawieni więc jest dobrze.
PS: jak tam feta w Barcelonie po wywalczeniu potrójnej korony Bienias? W końcu wygraliście w tym sezonie bardzo dużo, a jak tak impreza w Warszawie? Vice zadowala? Nie dziwię się...a sorry zapomniałem, ze ty jesteś kibolem od małego FCB <3, a legionistą nie jesteś... no chyba, że wyjątkowo teraz. W końcu sukces rodzi kibiców, no nie?



