Re: F.C. Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Posty: 16481
Rejestracja: 28 lut 2005, 13:15
Reputacja: 18

Re: F.C. Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post autor: Mentor » 30 sie 2009, 19:47

Jarzinho pisze:Zobaczymy, może Dani jutro nie zagra, a jego miejsce zajmnie Carles, wtedy bedzie dość szybki debiut.
Alves raczej zagra. Gdyby miał nie grać to pewnie wcześniej wyleciałby na zgrupowanie reprezentacji. Jeżeli będzie w kadrze to powinien grać.
Cloud pisze:Co do tego ustawienia, to macie rację raczej, to nie będzie Dos Santos, Xavi, Toure. Ale jeśli miałby zagrać Jonathan, to nie spodziewał bym się Keity, a raczej Sergio. Wtedy i Toure i Keita by odpoczęli.
Robisz niepotrzebne zamieszanie :P Toure i Busquets to inna pozycja niż Keita czy Dos Santos. Jeżeli Yaya dostanie odpoczynek to zagra Busi. Tyle w kwestii defensywnego pomocnika.

Nie widzę powodów, aby jutro miał wystąpić Jonathan. Po prostu. Może jakieś minuty z ławki, ale tego raczej nikt nie odgadnie. Sezon dopiero rusza i nie mamy nawet za bardzo podstaw to przewidywania.

Mecz sam się nie wygra a ostatnie lata pokazały, że pierwsze kolejki nie wychodzą nam najlepiej. Trzeba podejść do tego spotkania zupełnie normalnie a o zmianach, odpoczynku i szansach dla młodych można myśleć przy dobrym wyniku.

Wróć do „Hiszpania”