-----------------Cesar------------------
Miguel---Navarro---Dealbert---Bruno
-----------Banega---Marchena--------
Pablo----------Joaquin-----------Mata
------------------Villa-------------------
Z tym że 3 trójka naszych skrzydłowych będzie caly czas wymieniała się pozycjami z racji tego że żaden z nich tak naprawdę nie nadaje się na mediapunto. Możliwy jest też bardziej defensywny wariant z 3 DMami w środku: Joaquin na ławkę w jego miejsce Banega a za nim Albelda z Marcheną ale to mało prawdopodobne.
Kluczem do zwycięstwa Realu powinno być odcięcie Villi od podań czyli wyłączenie z gry Banegi i zatrzymanie skrzydeł co będzie bardzo trudne dla obrony Realu. Valncia z pewnością zaatakuje od pierwszych minut, później w miarę upływu czasu i w zależności od wyniku (zakładam że nie będzie przegrywać) odda pole gry rywalowi i skupi się na kontratakach. Szansę dla podopiecznych Pellegriniego upatruję w stałych fragmentach gry, które ostatnio nie są naszą mocną stroną a także w braku koncentracji piłkarzy VCF w ostatnich minutach co jest naszą nawiększą bolączką w tym sezonie.
Liczę na kapitalne widowisko i nie ukrywam - wygraną Valencii
Emery jak narazie ma komplet zwycięstw z Realem w meczach u siebie.RealFan pisze: W końcu Pellegrini potrafi wygrywać z Nietoperkami.



