Różnica między mną a Tobą jest taka, że ja nigdy nie wypierałem się wsparcia dla Milanu - choć każdy widział, że Juventus otrzymywał jednak większe - natomiast Ty masz klapki na oczach i nie zauważasz wyczynów w meczach Interu, będąc skorym nawet do zaprzeczania faktom podanym na screenach.
Inter otrzymuje pomoc od sędziów regularnie - nie ma nic w tym złego. Lega Calcio zadecydowała o losach czterech ekip i ich meczów - to Milan jest winny, bo przecież mamy wtyki wszędzie. I w ogóle skandal.
A najśmieszniejsze jest to, że sytuacja dotyczy Juventusu, który jest w takiej formie, że na skrzydle ośmiesza ich nawet Antonini. Naprawdę, macie się czego obawiać.
Jeszcze dorzuć żydomasoński spisek albo jakiś mityczny układ, niżej Twoja argumentacja już nie upadnie. Co Ci szkodzi.
Nesta zagra w derbach! Potwierdziły się informacje jednego z tutejszych użytkowników, że tylko niegroźnie naciągnął mięsień grzbietu.



