Re: Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Awatar użytkownika
kaczy
Gwiazda
Gwiazda
Posty: 7935
Rejestracja: 01 cze 2004, 10:04
Reputacja: 466

Re: Manchester United (zbiorczy) (cz.2)

Post autor: kaczy » 27 sty 2010, 23:22

szura pisze:No i super ;) Manchester is Red!
Morda sprzedawczyka po meczu - bezcenne.
Bez przesady, kto jak kto ale akurat Tevez był klasą w tym dwumeczu. Po za tym jego mina po meczu była uśmiechnięta i akurat składał on gratulacje wszystkim zawodnikom United. Tak bynajmniej było w przekazie telewizyjnym który oglądałeś.
Dla mnie Citizens nie powinni robić tragedii z wiązku z tym odpadnięciem gdyż ta drużyna się dopiero 'rodzi'. ... A ta Ontogeneza wygląda podobnie do tej Chelsea sprzed kilku lat.
Będzie pewnie jeszcze jakieś solidne wzmocnienie, ale potem już szejkowie nie będą tyle kasy wydawać na transfery. Po prostu to wszystko się ustabilizuje.
Dobrym prognostykiem jest jeszcze to w Blue Moons stawia się na młodzież. Onuocha, Weiss (którego dano na ogranie do Boltonu), Richards, Ibrahim i kilku innych może o tym świadczyć. Ta drużyna gra otwarty i fajny dla oka futbol więc warto ją oglądać.

Pozdro i gratuluję awansu Czerwonym

Wróć do „Anglia”