Polska to są pionki. Bułgaria tłumaczy, że chcą blisko od lotniska zagrać i Polska się podporządkowała. Zachowanie jakby do Bangladeszu miała przyjechać gwiazdorska Brazylia i wszyscy się dostosują, byle mecz się odbył
Te dwa cytaty mają takie same znaczenie. Polska się podporządkowała i podlizuje się Bułgarii.Bułgarskie gwiazdy nie mogą sobie przejechać 111km z Kielc do Krakowa, to od razu im się trzeba podlizać i grać na klepisku.
A później tłumaczenie:
Że Polska nie jest pionkiem, tylko dostosowuje się ze względu na podlizywanie się.To znaczy nie to, że Polska to są pionki, tylko to, że dostosowują się do nich ze względu na jakieś podlizywanie się.
A tu odwrotnie.To żadne podlizywanie się.
Maturę kupiłem, nudziło mi się to poszedłem na studia, prywatne więc kolejny papierek kupiłem, teraz nabijam się z innych, zadowoleni???



