Re: F.C. Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Awatar użytkownika
Bienias
Vamos Blaugrana
Posty: 10284
Rejestracja: 16 maja 2005, 22:28
Reputacja: 677
Lokalizacja: Magna Wola Varsoviensis

Re: F.C. Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post autor: Bienias » 16 kwie 2010, 15:33

W oświadczeniu na swoim blogu Jordi Cardoner, jeden z członków zespołu Sandro Rosella, napisał, że osoby skupione wokół byłego wiceprezesa nie popierają renowacji Camp Nou według projektu zaprezentowanego w 2007 roku przez brytyjskiego architekta Normana Fostera.

Cardoner tłumaczył, że stadion wymaga "modernizacji, poprawy dostępu, podjazdów, wind, toalet, barów, restauracji, miejsc parkingowych... Nie potrzebujemy jednak miliona żarówek pana Fostera ani zaciągania kredytu hipotecznego na następne 50 lat".

"Proponujemy nowe Camp Nou, gdyż bardzo lubimy nasz stadion oraz jest to już częścią naszej historii, historii Barçy. Chcemy stadion z ubiegłego wieku (1957) z komfortem tego stulecia. Ponadto, musimy zmniejszyć wydatki z 250 do 50 milionów euro".
http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=31723


O ile to prawda to Rosell notuje duzego minusa. Kazdy kto byl na CN wie ze ten stadion potrzebuje renowacji.

Wróć do „Hiszpania”