M Jak Miłość

Awatar użytkownika
Tomusmc
Juventino
Posty: 39200
Rejestracja: 31 maja 2004, 18:33
Reputacja: 4832
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomusmc » 27 mar 2005, 0:18

Tymon Jagła (Deco_10) pisze:bobi77 - a co będzie jak Maryśka zapali maryśkę i zgani ją za to Krzysiek? Może Rysiek ją obroni albo chociaż Małgosia zareaguje?

Posty na takim poziomie mnie jedynie rozbawiają. Dzieci w piaskownicy dyskutują na wyższym poziomie. Ten serial to nie kicz? Ostatnio były 'Telekamery' (jeśli nie przekręciłem nazwy), uosobienie kiczu i komercji. O ile dobrze pamiętam, najwięcej nagród otrzymało tam właśnie M jak Miłość. Głosują tam wszystkie babcie oglądające polskie seriale, znające się na grze aktorskiej, jak Rasiak na grze w piłce. Zwykła komercha. Oglądałem ten serial kilka razy i stwierdzam, że gra aktorska jest tam przeciętna, a fabuła też nie robi furory. Załapał się tam nawet ten cały Stefen <lol2>. Poziom "Na złe i na złe", serialu, który też robił furorę w 'Telekamerach'.

Teraz czekam na frustrackie wypowiedzi 13-letnich fanów tego serialu. Polecam także 'Luz Marię'.
Nie jestem 13-letnim fanem lecz 19-letnim kolesiem, który ogląda ten serial. Lubie ten serial bo w porówaniu do "Klanu", który widać Ciebie zaciekawił, na mnie nie robi wrażenia. Nie oglądam "M jak Miłość nałogowo, ale jak mam czas to przysiąde i pooglądam. Sam niewiem czemu się przyczepiłeś i czemu twierdzisz, że ten serial jest tylko dla staruszków?

Wróć do „Wracając Do Meritum”