Ad 1. Hiszpańska nie jest nasłabsza tylko trafiła albo na lepsze drużyny albo mieli hmmmm pecha... A najsłabsza jest liga polska, bo nikt sie nie zakwalifikował do fazy grupowejKoby~FCBM pisze:Zapomniałes o kilku drobiazgach:
1. Liga hiszpańska jest najsłabsza i nie sztuka jest tam strzelac gole ( o czym świadczy ten sezon żadnej ekipy z Hiszpani w ćwiercfinale ligi mistrzów)
2. Realowi zawsze mocno dopisuje szczescie. Gdyby szcześcia nie miał to by był gdzies na 8 miejscu.
3. Real absolutnie nie zasłuzył na wyjście z grupy w tej edycji Champions League ( dopisało im tylko i wyłącznie szczeście).
Ad 2. Taaaa... moze nie lubie Realu, ale wiem ze fuksa to oni nie mieli. Może strzasznie się meczą z średnimi zespołami ale wygrywają i mają 2 miejsce w lidze, a to o czymś świadczy.
Ad 3. Na wyjście z grup LM nie zasłużyło Porto bo inne drużyny(te które miały 3 miejsce w grupie) z innych grup miały więcej punktów niż Porto i się niezakwalifikowały
Troch eodbiegamy od tematu
Ale najbardziej przereklamowani są:



