Re: F.C. Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Posty: 16481
Rejestracja: 28 lut 2005, 13:15
Reputacja: 18

Re: F.C. Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post autor: Mentor » 24 paź 2010, 22:34

Magnum pisze:Wcześniej takich rzeczy nie mowil. Pierszy raz prosto z mostu przyznaje ze chcial odejsc ;)
Pewny jesteś? Nie chce mi się teraz przekopywać przez starsze posty (z okolic tegorocznego finału sagi), ale wydaje mnie się, że Cesc już zdążył się jawnie przyznać do chęci odejścia. Fieldy pewnie by pamiętał gdyby tak było. Prawda fieldy? :P

Tak czy inaczej jeżeli to miałeś na myśli to dla mnie to doprawdy żadna nowość bo chęć Cesca do powrotu to nie bajka ani bzdura.
Magnum pisze:Bedzie mozna Thiago zobaczyc w Copa Del Rey? Jaka w tym pucharze jest zazwyczaj polityka kadrowa? Bardziej graja rezerwowi czy tylko kilku rezerwowych z trzonem pierwszej drużyny?
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=34053 :wink:

O dziwo trenował również Jonathan, który od dłuższego czasu miał status MIA :lol: Oczywiście nie oznacza to, że do Ceuty poleci, ale przynajmniej przypomniał o sobie.

Czekam na ten mecz bardziej niż na ostatni występ z Saragossą. Będzie okazja dłużej obejrzeć młodych oraz tych, którzy grają mniej. Szczególnie liczę na Bojana, Thiago, może Nolito no i Dos Santosa jeżeli ostatecznie będzie powołany. Poza tym powinien zagrać Adriano, oczywiście Mascherano a może i jakiś Fontas albo inny Barta :P Fajnie będzie.

Na deser trochę liczb związanych z Messim ---> http://www.blaugrana.pl/news/5985/super ... ionel.html
- Sobotnie spotkanie było jego 150-siątym w La Liga, podczas których 93 razy wpisywał się na listę strzelców.
- 47 z 93 bramek zdobył na Camp Nou, a tylko jedną mniej 46 w meczach wyjazdowych.
- W wieku 23 lat Messi wyprzedził Paulino Alcantara i jest aktualnie piątym strzelcem w historii klubu ze 139 bramkami we wszystkich rozgrywkach.
:boje się:

Wróć do „Hiszpania”