Z Ranocchią był ten problem, że zagrał kilkanaście meczów i wyleciał na długie miesiące. Ściągnięcie go i wstawienie z miejsca do pierwszej 11 nie mając dla niego żadnej alternatywy by było bardzo ryzykowne. Inter miał czas, więc dla nich Ranocchia był optymalnym rozwiązaniem. Zresztą nie wiemy, czy Genoa nie powiedziała, że koniecznie chcą Ranocchię w tym sezonie w swojej kadrze, co by nie było dziwne.
Mi przed sezonem najbardziej zależało by przyszedł Kjaer, który grał dobre 2 lata na bardzo wysokim poziomie i pewnie by się bardzo fajnie uzupełniał z Chiellinim, ale, że przyszedł Bonucci mnie nie martwi bo to też zdolny chłopak.
A, że za 15 baniek? Jest młody, jeśli się sprawdzi i będzie grał na dobrym poziomie przez wiele lat to cena jest niewielka. Lepiej tak niż wydać nawet połowę tego na 30-latka, który pogra 3 lata i zdziadzieje.


