Re: AC Milan (zbiorczy)(cz.2)

Wilmore
Laureat Złotej Piłki
Laureat Złotej Piłki
Posty: 8191
Rejestracja: 09 sty 2008, 0:42
Reputacja: 108
Lokalizacja: Niepołomice

Re: AC Milan (zbiorczy)(cz.2)

Post autor: Wilmore » 10 gru 2010, 18:44

taki "bonera 2"- slaby na srodku obrony, nieznacznie lepszy na boku
Nikt nie wie, czy jest słaby na boku, bo tam nie grał - lepszy zdaniem Allegriego był tam Bonera, który we wrześniu był naszym najlepszym prawym obrońcą, a w kwestii oceny pojedynczych piłkarzy trenerowi ufam.
Grek jest już piłkarzem Milanu - 7 milionów w gotówce + karty młodych nas kosztował. Fatalny interes, ale skoro już jest, to trzeba go ogrywać, kiedy jest tylko okazja, albo wypożyczyć, nie skreślam go jeszcze. Nestą nowym nie będzie, ale solidnym zmiennikiem? Na dzień dzisiejszy nie sposób go przekreślić.
-na srodku jest tez raczej za wolny,
Nie wydaje mi się.
nie umie tak czytac gry jak nesta,
Bo jest młodziutki, nabierze ogłady jeszcze.
druga kwestia-jak w genoi radzi sobie rafinha (laczony kiedys z milanem w kontekscie prawej obrony) ?
Grał tam na skrzydle większość sezonu, więc ocena jego gry jest na dzień dzisiejszy niemożliwa, bo to nominalny prawy obrońca, mądrzejsi będziemy na koniec roku.

Wróć do „Włochy”