Jeszcze zależy kto statystyki liczy, bo wg dziennika Marca di Maria ma 12 asyst w lidze, a nie 16 jak podaje transfermarkt.Toudinho pisze:Benzema odżył po przybyciu Ade i jego gra w niektórych meczach była wyborna. Strzelał gole po solowych akcjach, ale też i typowe dobitki. Kontuzja Igły mu pomogła.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/karim ... 18922.html
21 goli w 40 meczach + 8 asyst
Porównując Naniego i Di Marie można też spojrzeć na statystyki, które są porównywalne, więc dominacji Naniego nad Marią zbytnio nie widzę:
Nani 10 goli 20 asyst 40 meczy 3067 min
Di Maria 9 goli 24 asysty 46 meczy 3061 min
Wyższości kadry MU nad kadrą Realu nie widzę. Jedyny plus jaki przemawia za MU to to, że graja tym składem długo, skład Realu zmienia się diametralnie ostatnimi czasu co roku. Ekipa z MU jest znacznie bardziej zgrana i tworzy większy kolektwy, nad którym Real Mou pracuje.
Wg mnie Manchester jest drużyna o wiele dojrzalszą i lepiej zorganizowaną niż Real. Może nie ma tylu gwiazd co Real, ale postawiłbym raczej na nich niż na Real, który w tym sezonie poza meczem z Barceloną na Camp Nou nie mierzył się z żadną drużyną europejskiej czołówki - nic Milanowi nie umniejszając



