Re: F.C. Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Awatar użytkownika
Mentor
Zajebiaszczo
Posty: 16481
Rejestracja: 28 lut 2005, 13:15
Reputacja: 18

Re: F.C. Barcelona (zbiorczy) (cz.2)

Post autor: Mentor » 02 cze 2011, 20:23

Thiago od przyszłego sezonu w ogóle nie będzie występował w Barcelonie B. To zostało już zapowiedziane.

W tym sezonie dostawał już jako takie minuty jak na początek wchodzenia do zespołu. W najbliższym sezonie może uszczknąć jeszcze trochę z minut Iniesty oraz Keity chociażby. Nie musi grać wiele więcej niż w tym sezonie. Wczoraj czy przedwczoraj czytałem, że Xavi ledwo dociągnął ten sezon, potrzebuje gruntownego odpoczynku no i chyba czas, aby zaczął grać mniej.

Tak w ogóle to Atletico podobno pytało o Keitę :think: Pewnie ktoś (być może tylko media) kombinuje w ten sposób, że Keita + hajs = Aguero.

Tak czy siak: Xavi (musi grać mniej), Iniesta (może grać również na ataku), Cesc, Thiago i Keita jest w sam raz. Iniesta będąc w wieku Thiago grywał mniej niż on aktualnie.

Wróć do „Hiszpania”